Våra medarbetare

Vi strävar efter att vara lyhörda för kundens egna önskemål och förutsättningar för att på det sättet skapa ett långsiktigt förhållande.

Jacob Axelssonf

Jacob Axelsson

Redovisningskonsult

036-33 11 149

jacob.axelsson@lidhedbostrom.se

Sven Axelsson

Sven Axelsson

Redovisningskonsult

036-33 11 143

sven.axelsson@lidhedbostrom.se

Magnus Boström

Magnus Boström

Auktoriserad redovisningskonsult

036-33 11 141
0705-18 61 07

magnus.bostrom@lidhedbostrom.se

Ingrid Boström

Ingrid Boström

Auktoriserad redovisningskonsult

036-33 11 148
0733-18 61 37

ingrid.bostrom@lidhedbostrom.se

Ingrid Boström

Niclas Davidsson

Revisor

036-33 11 164

niclas.davidsson@lidhedbostrom.se

Savia Butrus

Savia Butrus

Redovisningskonsult

036-33 11 156

savia.butrus@lidhedbostrom.se

Mia Hall

Mia Hall

Redovisningskonsult

036-33 11 153

mia.hall@lidhedbostrom.se

Emma Hoof

Emma Hoof

Redovisningskonsult

036-33 11 142

emma.hoof@lidhedbostrom.se

Madelene Karlsson

Madelene Karlsson

Revisorsassistent

036-33 11 154

madelene.karlsson@lidhedbostrom.se

Thai Lam

Redovisningskonsult

036-33 11 157

thai.lam@lidhedbostrom.se

Andreas Lidhed

Andreas Lidhed

Auktoriserad revisor

036-33 11 144
0703-60 60 43

andreas.lidhed@lidhedbostrom.se

Jan Polsten

Jan Polsten

Auktoriserad revisor

036-33 11 160
0726-44 30 03

jan.polsten@lidhedbostrom.se

Mariana Rosdahl

Mariana Rosdahl

Redovisningskonsult

036-33 11 158

mariana.rosdahl@lidhedbostrom.se

Mia Hall

Gunilla Robèrt

Redovisningskonsult

036-33 11 159

gunilla.robert@lidhedbostrom.se

Mathilda Sandberg

Mathilda Sandberg

Revisorsassistent

036-33 11 151

mathilda.sandberg@lidhedbostrom.se

Mathilda Sandberg

Andreas Skiöld

Certifierad affärsrådgivare

036-33 11 162

0707-13 07 44

andreas.skiold@lidhedbostrom.se

Ulrika Zakrisson

Ulrika Zakrisson

Redovisningskonsult

036-33 11 152

ulrika.zakrisson@lidhedbostrom.se

Camilla Wahnström

Camilla Wahnström

Lönekonsult

036-33 11 161

0726-66 92 00

camilla.wahnstrom@lidhedbostrom.se

Camilla Wahnström

Anna Weiström

Lönekonsult

036-33 11 146

anna.weistrom@lidhedbostrom.se

Helen Vilsson

Helen Vilsson

Redovisningskonsult

036-33 11 147

helen.vilsson@lidhedbostrom.se